Elf i pierwsza Gwiazdka | Dobra Cena | Sklep Online | Wydawnictwo Literatura

Odkryj świat pełen przygód

Książki dla dzieci, które rozwijają skrzydła!

Przygoda czeka na każdej stronie!

Książki budują marzenia!

Promocja!

Elf i pierwsza Gwiazdka

Original price was: 29,90 zł.Current price is: 20,90 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,90 .

499 w magazynie

Te święta Duży i Młody spędzają u cioci Ewy pod Wrocławiem. Gości tam również wujek Stefan – schorowany, starszy pan, któremu pomaga pielęgniarka Tarja. A może nie pielęgniarka, tylko narzeczona? Rodzina jest skołowana i nieufna wobec kobiety. Coś jest na rzeczy, skoro nawet zawsze łagodny Elf na nią warczy.
Czas na rozwiązanie kolejnej zagadki, przeżycie kilku małych katastrof z uciekającym z miski ciastem i wybuchającą studzienką ściekową. I już można siadać do wigilii.

 

 

 

Część dochodu ze sprzedaży książki zasili fundusz Stypendiów św. Mikołaja.

 

Poznaj całą serię książek o psie Elfie! 

SPOSÓB NA ELFA

ELF WSZECHMOGĄCY

ELF I SKARB WUJA LEONA

ELF I DOM STRACHÓW

ELF I DOM DEMONÓW

ELFIE, GDZIE JESTEŚ?

 

  • fragment recenzji CzytaMy8+

    (…) Wspaniała lektura o bezwarunkowej miłości, jaką jest w stanie obdarzyć zwierzę swojego pana. I o miłości rodzica do dorastającego dziecka; o wzajemnej współpracy, godnych pozazdroszczenia relacjach i zwyczajnej radości z bycia razem, tu i teraz oraz o tym, jak dobrze jest mieć w rodzicu przyjaciela. No i rzecz jasna, o poczuciu humoru, bo tyle w życiu sytuacji, w których po prostu trzeba wrzucić na luz.
    Czyta się wspaniale. Akcja toczy się wartko, przygoda goni przygodę i młody czytelnik, nawet taki ledwie ledwie zaprawiony w czytaniu jest tak zaabsorbowany przygodami sympatycznego psiaka i jego pana, że z przyjemnością pokonuje kolejne strony.

    Granice.pl
    https://www.granice.pl/recenzja/elf-i-pierwsza-gwiazdka/38616?fbclid=IwAR25I4W5UZQcAePjCgmzNzP9y979sxeXTdaF-zgS_tFEdXk7kdfH36FAGWw

fragment:

(…) Elf i pierwsza Gwiazdka to jednak nie tylko zabawna opowiastka świąteczna. Obok śmiesznych, niesamowitych zwrotów akcji znalazło się też miejsce na chwilę oddechu i refleksji. Książka Marcina Pałasza to historia o tym, że rodzina jest bardzo ważna, a czas świąt w wyjątkowy sposób jednoczy wszystkich jej członków. To opowieść o tym, że w święta nikt nie powinien być sam.

Elf i pierwsza Gwiazdka to świetna propozycja do wspólnego czytania w gronie rodziny (zwłaszcza w święta). Czytelnicy z pewnością odnajdą siebie lub swoich najbliższych wśród bohaterów opowieści Marcina Pałasza. Książka ta to również niezwykle efektowna historia, która wręcz prosi się o filmową adaptację. Bo w końcu ile razy oglądać można „Kevina samego w domu” lub romantyczne komedie świąteczne. Najwyższa pora, by nakręcono coś nowego. A Elf i pierwsza Gwiazdka to gotowy scenariusz na lekkie, bożonarodzeniowe kino familijne.(…)

Marcin Pałasz i Elf opowiadają o „Elf i pierwsza gwiazdka”

Informacje szczegółowe:

Ilustrator:
Ilość stron:

141

Kategoria wiekowa:

8+

Okładka:

Twarda

Rok wydania:

2023

Seria wydawnicza:

ISBN:

978-83-8208-211-1

Książkę polecają:

Może spodoba się również…