Adres redakcji:

Wydawnictwo Literatura W.W Jędrzejczyk Sp. J.
ul. Srebrna 41, 91-334 Łódź, Polska

NIP: 725 002 01 25

Adres magazynu (odbiór zamówień, dostawy):

ul. Morgowa 7; 91-223 Łódź, Polska

Telefon:

+48 42 630 23 81, +48 42 630 25 17

E-mail:

handlowy@wydawnictwoliteratura.pl
promocja@wydawnictwoliteratura.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:30

    Administratorem danych osobowych jest firma Wydawnictwo Literatura W.W Jędrzejczyk Sp. J.. Przeczytaj więcej w naszej Polityce Prywatności*.


    Ta strona jest chroniona przy użyciu reCAPTCHA. Mają zastosowanie zasady Polityki prywatnościWarunków korzystania Google.
    *Pola wymagane

    Działy kontaktowe

    Dział promocji

    Robert Kubiak

    robert.kubiak@wydawnictwoliteratura.pl
    tel: 668 815 147, (42) 630-23-81 wew.21

    Justyna Nowak-Ulas

    justyna.nowak@wydawnictwoliteratura.pl
    tel: 608 304 877, (42) 630-23-81 wew. 26

    Monika Kubiak

    monika.kubiak@wydawnictwoliteratura.pl
    tel: (42) 630-23-81 wew.21

    Ewa Żywicka

    ewa.zywicka@wydawnictwoliteratura.pl

    Redaktor naczelna

    Wiesława Jędrzejczyk

    redakcja@wydawnictwoliteratura.pl


    Dział handlowy

    Roman Laskowski

    roman.laskowski@wydawnictwoliteratura.pl

    Agata Preiss

    handlowy@wydawnictwoliteratura.pl
    tel: (42) 630-25-17 wew. 23, 698 778 109

    Anna Suszyńska

    anna.suszynska@wydawnictwoliteratura.pl
    tel: (42) 630-25-17 wew. 23


    Dział redakcji

    Lidia Kowalczyk

    lidia.kowalczyk@wydawnictwoliteratura.pl

    Joanna Pijewska

    joanna.pijewska@wydawnictwoliteratura.pl

    Piotr Płonka

    grafik@wydawnictwoliteratura.pl


    Magazyn

    ul. Morgowa 7, 91-233 Łódź
    tel: (42) 630-23-81 wew. 22

    Dariusz Kubiak

    dariusz.kubiak@wydawnictwoliteratura.pl

    Tomasz Perka

    Sebastian Stożek


    Foreign Rights

    Prawa zagraniczne

    If you are interested in purchasing foreign rights for our books, please contact:

    Karolina Jaszecka

    k.jaszecka@poczta.fm

    Ewa Żywicka

    ewa.zywicka@wydawnictwoliteratura.pl


    Skrzynka literacka

    Informacje dla przyszłych autorów

    skrzynkaliteracka@wydawnictwoliteratura.pl