Odkryj świat pełen przygód

Książki dla dzieci, które rozwijają skrzydła!

Przygoda czeka na każdej stronie!

Książki budują marzenia!

Promocja!

Jagodowy dziadek

Original price was: 26,90 zł.Current price is: 18,80 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,80 .

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie dostępny?

Na czas przeprowadzki dobrze znaleźć spokojne miejsce. Gdy rodzice pakują w kartony całe mieszkanie, mała Łucja spędza u dziadka wyjątkowe chwile. Drewniany domek w środku lasu skrzypi uroczo i roztacza cudowne zapachy. Przydomowy ogród daje wspaniałe wytchnienie, a zagajniki pełne jagód są obietnicą zdrowych zimowych zapasów. Dziadek Łucji doskonale o tym wie. Jego pojemne serce pełne czułości, podaruje wnuczce beztroskie chwile, a i  kotka Księżna może liczyć na życzliwe gesty – spodeczek mleka. Żyjąc w  harmonii z przyrodą wszystko jest łatwiejsze. A z jagodowym dziadkiem każdy smutek znajdzie szczęśliwy finał.

Agnieszka Hałubiec

Dokąd prowadzą tajemnicze leśne ścieżki, które dziadek pokazuje Łucji? Wyruszcie na nie razem z bohaterami tej historii. Być może – tak jak oni – oprócz dorodnych jagód znajdziecie wzruszenia i radości, których się nie spodziewaliście? Jednego jestem pewien – kiedy książka dobiegnie końca, natychmiast otworzycie ją ponownie!

Rafał Witek, pisarz dla dzieci

(…) Ta klimatyczna książka płynie niespiesznie, czarując spokojem i ciepłymi emocjami. Nie ma tu wielkich słów, czy ekscytujących przygód, są za to bezcenne chwile z dziadkiem. Takie, które do końca życia przechowuje się w sercu.

fragment recenzji bloga Bliskieczytanie

—> Posłuchaj fragmentu książki

Jagodowy dziadek | Katarzyna Wasilkowska

Informacje szczegółowe:

Ilustrator:
Ilość stron:

44

Kategoria wiekowa:

3+

Seria wydawnicza:

ISBN:

978-83-7672-940-4