Po prostu Mama | Dobra Cena | Sklep Online | Wydawnictwo Literatura

Odkryj świat pełen przygód

Książki dla dzieci, które rozwijają skrzydła!

Przygoda czeka na każdej stronie!

Książki budują marzenia!

Promocja!

Po prostu Mama

Original price was: 26,90 zł.Current price is: 18,80 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,80 .

499 w magazynie

Mama – to często pierwsze słowo dziecka. Mama to ciepłe dłonie, osuszone łzy i całus, po którym stłuczone kolano boli znacznie mniej.
„Bycie matką oznacza, że twoje serce nie jest już twoje. Wędruje tam, gdzie znajdują się twoje dzieci” pisał George Bernard Shaw.

 

 

W tej książce powędruje w góry, by znaleźć zaginionego synka. Stanie pod sceną, by przepędzić tremę. Będzie czuwać tygodniami przy łóżku chorego malucha, bez snu, bez słowa skargi. Kiedy usłyszy od nauczyciela „z niego już nic nie będzie” – nie uwierzy. Będzie walczyć jak lwica, nigdy się nie podda. A wygląda tak niepozornie, zwyczajnie. Po prostu, jak mama.
Poznajcie historie walecznych mam, których siła i miłość nie zna granic. Bo wiadomo, na świecie można znaleźć tylko jedno doskonałe, wyjątkowe, wspaniałe dziecko. Dla każdej matki – jej własne.

Rights sold to Croatia.

fragment:

Zaledwie siedem krótkich opowiadań.
Ale ileż tu miłości i siły!
Tak bywa i z mamami – czasem wyglądają zupełnie niepozornie. Bywają ciche i skromne. Delikatne i filigranowe. A przecież skrywają w sobie moce, których pozazdrościć mogą im atleci! Miewają wytrwałość godną maratończyków. Mądrość i intuicję, o jakich marzą naukowcy.
Renata Piątkowska, autorka od lat tworząca popularne literackie mikstury (zwykle dodaje do nich lekkie pióro, dużą porcję wrażliwości i uważności oraz solidną szczyptę poczucia humoru), tym razem przygotowała dzieło wyjątkowe. Prezentuje w nim bowiem niezwykłe bohaterki, kobiety, o których niełatwo zapomnieć.

„Po prostu Mama” Renata Piątkowska

Informacje szczegółowe:

Ilustrator:
Ilość stron:

56

Kategoria wiekowa:

5+

Okładka:

Twarda

Rok wydania:

2020

Seria wydawnicza:

ISBN:

978-83-7672-892-6

Książkę polecają: