Odkryj świat pełen przygód

Książki dla dzieci, które rozwijają skrzydła!

Przygoda czeka na każdej stronie!

Książki budują marzenia!

Promocja!

Milioner z Gdańska

Original price was: 26,90 zł.Current price is: 18,80 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,80 .

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie dostępny?

Drugi tom serii TAJEMNICE STAREGO PAŁACU.

Po niezapomnianej podróży wehikułem czasu Magda i Wiktor starają się za wszelką cenę strzec tajemnicy Róży Niewiadomskiej.

Tymczasem do pałacu w Niewiadomicach przybywa January Trzmiel – wyjątkowo uzdolniony w łamaniu szyfrów syn milionera. Chłopak od razu zwraca uwagę na zabytkowego bazyliszka strzegącego wejścia do lochów.

Jak potoczą się losy wehikułu? Kto okaże się przyjacielem, a kto oszustem? Czy dzieciom uda się powstrzymać ciekawskiego ochroniarza i podejrzanego konserwatora zabytków?

Niezwykłe spotkanie z historią, tajemnice pilnie strzeżone, poszukiwania śladów przeszłości, szyfry i fascynujące zasady kryptologii.

fragment:
(…) W książce Katarzyny Majgier przygoda goni przygodę, wartka akcja od początku przykuwa uwagę czytelnika. Interesujące dialogi oraz ciekawe opisy nie pozwolą się nudzić. Wieńczące całość prolog i epilog przenoszą w czasy wojennej zawieruchy, pozwalając zrozumieć kontekst opowieści. Jako kontynuacja Ducha Niewiadomic, Milioner z Gdańska zawiera wzmianki dotyczące poprzednich wydarzeń: chociaż łatwo można zorientować się w początkowej akcji, zdecydowanie warto czytać powieści Katarzyny Majgier w odpowiedniej kolejności, co pozwoli odtworzyć chronologiczny obraz wydarzeń.

Informacje szczegółowe:

Ilustrator:
Ilość stron:

224

Kategoria wiekowa:

9+

Okładka:

Twarda

Rok wydania:

2021

Seria wydawnicza:

ISBN:

978-83-7672-972-5

Książkę polecają: