Odkryj świat pełen przygód

Książki dla dzieci, które rozwijają skrzydła!

Przygoda czeka na każdej stronie!

Książki budują marzenia!

O Chruptaku, który szukał szczęścia

24,90 

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie dostępny?

To jest Chruptak. Chruptaku, chodź do nas, przywitaj się ładnie! Nie chce… To pewnie dlatego, że jest dzisiaj trochę zmartwiony i bardzo Cię potrzebuje. Czy pomożesz mu znaleźć wyjście z trudnej sytuacji? Ta historia zapętla się tak, jak zechcesz!
Każdy fragment opowieści został oznaczony kolorowym kółkiem z numerem. To Ty decydujesz, co będzie działo się dalej. Wystarczy, że wybierzesz jedno z możliwych rozwiązań i przejdziesz do fragmentu oznaczonego takim samym kolorowym kółkiem. Kogo Chruptak spotka na swojej drodze i czy znajdzie to, czego szuka? Jak myślisz?

 

 

fragment:

„O Chruptaku, który szukał szczęścia” to świetna, zabawna i pouczająca historia, w której nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji i ciekawych przygód. Każdemu fragmentowi opowieści towarzyszy okazała i bardzo ładna ilustracja. Anna Simeone świetnie zobrazowała przygody Chruptaka. Na ilustracjach wiele się dzieje, widać emocje bohaterów, a same obrazki są bardzo kolorowe i przyciągają wzrok. Muszę przyznać, że z ogromną przyjemnością czytaliśmy tę książkę!

Gorąco polecam przygody Chruptaka! Jest to książka, która wciąga i nigdy się nie znudzi. Świetna konstrukcja opowieści, ciekawie spisane przygody oraz cudowne ilustracje to coś, co zachwyci każdego czytelnika. „O Chruptaku, który szukał szczęścia” to historia, po którą możecie sięgnąć już z 3-latkami, choć jestem przekonana, ze starsze dzieci będą się przy niej bawić równie dobrze. Nasz 6-letni Kuba jest zachwycony tą książką i chętnie sprawdzał jak potoczą się losy bohatera w różnych scenariuszach.

O Chruptaku, który szukał szczęścia | Dominika Gałka

Informacje szczegółowe:

Ilustrator:
Ilość stron:

48

Kategoria wiekowa:

3+

Okładka:

Twarda

Rok wydania:

2020

Seria wydawnicza:

ISBN:

978-83-7672-897-1

Książkę polecają: