Odkryj świat pełen przygód

Książki dla dzieci, które rozwijają skrzydła!

Przygoda czeka na każdej stronie!

Książki budują marzenia!

Promocja!

Maja Orety i skarb Szkocji

Original price was: 26,90 zł.Current price is: 18,80 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,80 .

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie dostępny?

Maja Orety to wesoła i ciekawa świata dziewczynka, która uwielbia tajemnice. Dzięki nim zamienia się w sprytnego detektywa!

W drugiej części jej przygód razem z przyjaciółką Weroniką prowadzą śledztwo, które kieruje je na trop skarbu templariuszy, przenosi do średniowiecznej Szkocji i stawia oko w oko z najpotężniejszym czarnoksiężnikiem wszech czasów. Przy okazji doświadczają na własnej skórze, jak wyglądało życie ich rówieśników przed siedmiuset laty i… nie mogą się doczekać, by jednak wrócić do XXI wieku.

 • Granice.pl
  https://www.granice.pl/recenzja/maja-orety-i-skarb-szkocji/42612fragment:
  (…) Maja Orety i skarb Szkocji to dynamiczna, ciekawie skonstruowana i pełna wiedzy historycznej opowieść, która przypadnie do gustu zarówno dziewczętom, jak i chłopcom. Książkę czyta się jak najlepszą historię przygodową, przyswajając przy okazji informacje dotyczące średniowiecza i zakonu templariuszy. Takich książek powinno pojawiać się na rynku wydawniczym zdecydowanie więcej. Trzeba mieć więc tylko nadzieję, że kolejny tom przygód Mai Orety niebawem się ukaże.
 • Czytelnicze podwórko
  https://czytelniczepodworko.pl/2021/08/18/maja-orety-i-skarb-szkocji-recenzja/fragment:
  (…) „Maja Orety i skarb Szkocji” to książka, w której historyczne fakty, okraszone szczyptą magii i dużą dawką dobrego humoru przeplatają się ze świetnymi wątkami detektywistycznymi. Jestem pewna, że poszukiwanie legendarnych skarbów zainteresuje każdego młodego czytelnika! Spora dawka emocji, ciekawe zwroty akcji sprawiają, że nie ma tu czasu na nudę. Całość zaś została osadzona w realiach, które fascynują wielu! Kto nie chciałby choć na chwilę przenieść się do okresu, w którym alchemicy marzyli o nieśmiertelności i podróżach w czasie, a ukrywanie skarbów i spiski wydawały się być na porządku dziennym? Teraz możecie towarzyszyć Mai i Weronice w wyjątkowej wyprawie, siedząc wygodnie na swojej kanapie i zaśmiewając się do łez z ich niezwykłych przygód. (…)
 • CzytaMy 8+
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=355925759250153&id=112143190295079

  ksiazeczki_z_biblioteczki
  https://www.instagram.com/p/CUMgE0Es62H/
 • w_swiecie_mieszka_i_marysi
  https://www.instagram.com/p/CcEQUFSswh1/

Eliza Sarnacka-Mahoney o książkach Maja Orety

Informacje szczegółowe:

Ilustrator:
Ilość stron:

152

Kategoria wiekowa:

8+

Okładka:

Twarda

Rok wydania:

2021

Seria wydawnicza:

ISBN:

978-83-7672-962-6

Książkę polecają: